Získajte viac návštevníkov, zákazníkov a predajov

(vďaka špičkovej web stránke)

Premeníme váš web na vysoko výkonný marketingový stroj, ktorý zachytáva potenciálnych zákazníkov, premieňa ich na kupujúcich a to všetko úplne automaticky.

Získajte plne „mobilnú“ webovú stránku, ktorá je vyrobená na predaj

Naše vysokovýkonné webové stránky sú ručne vytvorené marketérmy a odborníkmi na digitálny rast, nie „webovými dizajnérmi“, ktorých cieľom je, aby veci vyzerali pekne.
Neúnavne sa zameriavame na novinky a používateľskú skúsenosť – s primárnym zameraním na premenu návštevníkov na kupujúcich.

Naše webové stránky budú pre vás vhodné, ak chcete:

 • Dosiahnuť zvýšenie konverzií (premeniť viac návštevníkov na kupujúcich):
  Je to tak, naším cieľom je dosiahnuť MINIMÁLNE zvýšenie konverzného pomeru vašej aktuálnej webovej stránky o 30 %.
 • Zdvojnásobiť potenciálnych zákazníkov (za polovičné náklady):
  Takže doslova získate dvakrát toľko zákazníkov za tie isté marketingové výdavky (zníženie nákladov na získanie zákazníka o polovicu)
 • Kompletnú službu „bez starostí“: O VŠETKO sa postaráme za vás – aby ste mohli pokračovať vo vašom biznise. To zahŕňa písanie textov, ktoré predávajú, až po plne prispôsobený dizajn a responzívne zostavenie webovej stránky.

  A oveľa oveľa viac…

Chcete zistiť cenu vašej novej webovej stránky?

Kliknite na tlačidlo nižšie a dohodnite si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov. Prediskutujeme, čo potrebujete, aby vaša webová stránka robila, aké sú vaše obchodné ciele a aká je vaša cieľová skupina.

Budeme vám môcť poskytnúť orientačnú cenu a následne môžeme zostaviť kompletný plán s presnejšou cenou a podrobným rozpisom.

Čo hovoria naši klienti

“Vynikajúca skúsenosť. Web robí robí presne to, čo sme chceli, a ešte aj navyše. Dodané načas vďaka kvalitnému riadeniu projektu. Naozaj veľmi pôsobivé”

Alexander P. - Klimalex

Malé no silné tajomstvo zvyšujúce predaj vám žiadny webový dizajnér nepovie

V dnešnom digitálnom svete sa vaša webová stránka stala online „centrom“ pre vaše podnikanie a ak je spravená správne, zvyšuje výkonnosť VŠETKÝCH vašich marketingových kanálov.

Preto nemá zmysel ponechať to v rukách obyčajného webového dizajnéra a radšj si web nechať ručne vyrobiť marketingovými špecialistami a odborníkmi na digitálny rast. Odborníci a marketéri, ktorí vedia, čo je potrebné spraviť na to aby vaše webové stránky, mohli zarobiť kopu peňazí.

Inak povedané, ak vaša web stánka premení viac návštevníkov na platiacich zákazníkov ako ktorákoľvek z konkurenčných stránok – môžete si dovoliť minúť viac peňazí na marketing a na zvíšenie príjmov ako oni.

To vám umožní získať viac pozornosti, väčšiu návštevnosť a získať zákazníkov lacnejšie a rýchlejšie ako vaši konkurenti, čo vám v konečnom dôsledku pomôže ukradnúť podiel na trhu, zatiaľ čo vaša konkurencia bude panika.

Ak chcete webové stránky, ktoré vám umožnia:

• Prekonať konkurenciu v pomere 2:1 (pri dosiahnutí dvojnásobného zisku)
• Kúpiť väčšiu návštevnosť ako ktokoľvek na vašom trhu (so ziskom)
• Zvýšiť podiel na trhu, kým vaši konkurenti budú iba panikáriť
• Byť na pozícii č. 1 v službe Google AdWords pre svoje najdrahšie kľúčové slová a stále dosahovať zdravý zisk

Potom by ste sa dnes mali porozprávať s jedným z našich odborníkov na digitálny rast.

Vygenerované výnosy

€1.2m

1.2 milióna eur vygenerovaného výnosu pre klietov a stále to rastie!

Projekty

40+

Realizovali viac ako 40 úspešných projektov.

Bojom testované

15

Naše stratégie boli testované vo viac ako 15 rôznych odvetviach a oblastiach.

Získajte cenovú ponuku pre váš nový web

Kliknite na tlačidlo nižšie a povedzte nám, akú máte predstavu. Budeme vás kontaktovať a dohodneme si BEZPLATNÚ konzultáciu a špecifikáciu vášho nového webu.

Memusíte nám veriť,
tu je to čo hoovria naši klienti:

“Wow… jednoducho wow! Ani neviem, ako veľmi sa mi táto stránka páči, taký fantastický dizajn, a čím viac ju vidím, tým viac som nadšená. Je to jednoducho eso a oceňujem (veľmi) všetku vašu tvrdú prácu – stránky vyzerajú tak skvele! Naozaj si vás nemôžem vynachváliť, ste úžasní!”

Natália O. - Beauty Art Atelier

Proces vytvárania našej webovej stránky

Webová stránka je zložitý projekt, ale to neznamená, že jej vytvorenie by malo byť nezvládnuteľné alebo zdĺhavé. Ak ste zažili „štandardné“ procesy vývoja webových stránok s inými spoločnosťami, tak už viete, že je to takmer vždy úplná nočná mora. Nie však s Grew Studio.

Sme hrdí na náš výborne organizovaný proces vývoja webových stránok, ktorý odstraňuje čo najviac stresu a zároveň posúva váš projekt vpred.

Krok 1 — Výskum a špecifikácia

Ešte predtým, ako začneme budovať vašu stránku, budeme spoločne pracovať na špecifikácii vašej webovej stránky na mieru. Porozprávame sa o tom s vami skôr, ako prejdeme na druhý krok, aby sme sa uistili, že je nám všetkým jasný každý prvok. Prediskutujeme vaše požiadavky na dizajn a funkčnosť, pozrieme sa na inšpiráciu na iných weboch a zmapujeme s vami štruktúru vášho webu.

Krok 2 – Dizajn

Keď skončíme so špecifikáciou, začneme pracovať na návrhu vášho webu. Ak si vyberiete zostavenie webu na mieru, vášmu projektu priradíme špecializovaného dizajnéra. Ak sa rozhodnete pre jednu z našich šablón webových stránok s vysokou mierou konverzie, využijeme naše odborné znalosti na nájdenie správnej šablóny pre váš web podľa toho, čo potrebujete.

Krok 3 – Vývoj

Pri zostavovaní webových stránok začíname s programovaním až keď je webová štruktúra úplne navrhnutá a odsúhlasená, tým sa výrazne skráti čas zostavenia, pretože váš vývojár presne vie, čo programuje. Naše webové stránky so šablónami s vysokou mierou konverzie sa začnú budovať, hneď ako budeme mať akúkoľvek kópiu, návrhy, logá, pokyny na používanie značky a palety farieb, ktoré by ste chceli použiť.

Krok 4 – Spojazdnite váš nový web!

V tejto fáze by mali byť akékoľvek vylepšenia na vašom webe už len drobnými úpravami. Keď schválite svoj web, začneme pracovať na SEO na vašom webe a pripravíme ho na spustenie. Teraz je čas ukázať svetu váš web! Vaša stránka bude spustená na našom serveri s optimalizovanou rýchlosťou.

Chcete vytažiť čo najviac zo svojej novej stránky ?

Tak naša krátka e-knižka je pre vás ako stvorená! Dozviete sa v nej užitočné tipy triky, ale aj komplexné metódy na to ako navyšovajť svoj zisk.

Ako zistiť, kedy potrebujete nový web?

Trápi vás nízky (alebo žiadny) konverzný pomer?

 Ak však vaša webová stránka negeneruje dostatok zákazníkov z návštevnosti, ktorú získava, vo všeobecnosti to naznačuje, že navigácia je nejasná, neatraktívna alebo zložitá.

Horší prípad je, keď webové stránky nemajú vôbec žiadne sledované konverzie, takže firma netuší, ako dobre (alebo zle) sa jej darí. V takejto situácii sa často neodporúča spúšťať reklamu, pretože účinnosť nemožno skutočne merať.

V boji proti tomu môže pomôcť nová webová stránka s vysokým  konverziným pomerom od Grew Studio

Trápi vás veľa odchádzajúcich návštevníkov z vášho webu?

V závislosti od príčiny môže vysoká miera okamžitých odchodov (ľudia, ktorí opustia váš web predtým, než navštívia druhú stránku) naznačovať, že na vašom webe je niečo neatraktívne. Medzi bežné príčiny vysokej miery odchodov patrí pomalé načítanie, nedostatok interných odkazov zo stránok, ktoré majú dobré hodnotenie na Googli, zlé rozloženia, nejasný obsah a problémy s funkčnosťou pre mobilné zariadenia.

Tu v Grew Studio sú naše webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia, optimalizované na rýchlosť a hlavne atraktívne!

Je váš web optimalizovaný pre mobilné zariadenia?

Bez ohľadu na váš trh, mobilná návštevnosť bude vždy tvoriť významnú časť vašich návštevníkov. Ak váš web nie je vhodný pre mobilné zariadenia, nielenže prichádzate o konverzie, ale váš web bude potlačený aj vo výsledkoch mobilného vyhľadávania, čím prichádzate aj o návštevnosť.

Vhodnosť pre mobilné zariadenia však znamená viac než len zabezpečenie fungovania vášho webu na mobilných zariadeniach. V službe Google Analytics si môžete všimnúť, že návštevnosť z mobilných zariadení má možno oveľa nižšiu mieru konverzie ako návštevnosť z počítačov. Môže to naznačovať, že skúsenosti mobilných návštevníkov stále nie sú optimálne. Ak je napríklad váš web responzívny, ale kľúčové prvky sú na mobilných obrazovkách zoradené oveľa nižšie na stránke, ako by mali byť, môže to viesť k vyššej miere odchodov z mobilných zariadení a zníženiu konverzií.

Všetky naše webové stránky sú štandardne optimalizované pre mobilné zariadenia.

Požiadajte o bezplatnú konzultáciu ešte dnes a zistite, ako vám môžeme pomôcť konvertovať viac návštevníkov prostredníctvom vašich webových stránok.

Aký typ webových stránok vytvárate?

Čas potrebný na dokončenie webovej stránky závisí od jej veľkosti a požadovaných funkcií. Prosíme vás, aby ste nám vopred poskytli všetky obrázky, informácie, návrhy kópií a referencie, aby náš tím mohol pracovať čo najefektívnejšie. Rovnako ako vy neznášame meškanie, preto radi začíname projekt s vopred zorganizovanými všetkými prvkami.

Záleží na cieľoch vašej firmy a typoch produktov alebo služieb, ktoré predávate. Naši marketingoví poradcovia vám pomôžu vybrať pre vás ten najlepší CMS.

Naše webové stránky zvyčajne vytvárame buď v systéme WordPress, alebo Shopify. Tu je dôvod prečo:

 • Naši klienti si ich môžu ľahko aktualizovať sami. Potrebujete prístup a kontrolu nad svojou webovou stránkou, preto je to dôležité.
 • Pridávanie funkcií je jednoduché a úsporné pomocou zásuvných modulov.
 • Sú ako stvorené pre SEO.
 • WordPress je najväčšia a najobľúbenejšia webová platforma na svete, pričom Shopify je tesne za ňou. Už žiadne zastarané rámce a čudné systémy, ktoré vie používať len zať krstnej dcéry vášho strýka.
 • Integrujú sa so všetkým, od plnenia e-shopov a CRM až po rezervačné systémy.

Cena každej webovej stránky závisí od množstva práce. Najprv chceme porozumieť vašej vízii. Na základe vašich požiadaviek vypracujeme stručný prehľad a cenovú ponuku.

Každá jednotlivá cenová ponuka bude brať do úvahy:

 • Požadovaný počet podstránok.
 • Koľko slov nového textu je potrebných.
 • Či už existujúci text vyžaduje obnovenie.
 • Či potrebujete navrhnúť aj nové logo a branding.
 • Akákoľvek dodatočná funkcia, ktorú potrebujete.

Požiadajte od bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku teraz.

Keď je vaša webová stránka spustená, je čas začať na ňu smerovať návštevnosť. Je síce jednoduché uviesť webovú stránku do prevádzky a sedieť a čakať, kým prídu objednávky, ale tento prístup, žiaľ, neprináša výsledky. Dôvodom je? Ak chcete konvertovať návštevníkov na svojej webovej stránke, musíte ju najprv vedieť dostať pred nich. Tu prichádza na rad digitálny marketing.

Existuje široká škála služieb digitálneho marketingu, ktoré môžu zvýšiť návštevnosť vašej webovej stránky. Najlepšie služby sa v jednotlivých podnikoch líšia a rozhodovací proces by mal zahŕňať zohľadnenie odvetvia, úrovne konkurencie, typu produktu alebo služby, cieľového publika a miesta, kde sa “zdržiava”.

Môže sa to zdať zložité, ale dá sa to pre vás zjednodušiť. Stačí sa zaregistrovať na bezplatný prehľad digitálnych marketingových webových stránok a naši marketingoví poradcovia za vás určia, či potrebujete novú webovú stránku a ktoré digitálne marketingové služby budú najlepšie vyhovovať vašim obchodným cieľom.

Ako dlho trvá vytvorenie webovej stránky?

To sa môže veľmi líšiť v závislosti od zložitosti projektu. Naše tematické webové stránky sa dajú vytvoriť v krátkom čase. Pri rýchlom schválení z vašej strany môže tento proces trvať len 4 týždne. Naopak, webová lokalita s dizajnom na mieru a množstvom integrácií alebo veľkým počtom stránok môže trvať podstatne dlhšie, pretože proces má viac fáz a do projektu je potrebné investovať oveľa viac hodín vývoja.

Po tom, ako sme pochopili vašu predstavu o webovej lokalite, dokážeme vám určiť rozsah prác a poskytnúť jasný čas do ich dokončenia.

Aké informácie potrebujete, aby ste mohli vypracovať cenovú ponuku na moju webovú stránku?

Ak nám dokážete povedať, ako sa vaša firma volá, čo predáva a kto je jej cieľovou skupinou, budeme môcť začať s cenovou ponukou. Pre tých, ktorí ešte len vyvíjajú svoju značku alebo ktorí potrebujú obnovu, je náš dizajnérsky tím schopný vypracovať pre vás jasné usmernenia pre značku.

Rovnako často spolupracujeme aj s tými, ktorí už pracujú s jasne definovanými parametrami značky a majú konkrétnu predstavu o svojom projekte.

Sme teda schopní pomôcť so širokou škálou projektov a pomôcť s procesom stanovenia rozsahu tým, ktorí ešte len dokončujú niektoré jemné detaily.

Získajte cenovú ponuku pre váš budúci web

Naši konzultanti pre digitálny marketing sú tu a čakajú, aby vám pomohli.

Požiadajte o bezplatnú kontrolu webu ešte dnes a dovoľte nám, aby sme vám pomohli radikálne zlepšiť váš web.

Grew Studio Newsletter

Najlepší newsletter aky vám kedy príde do schránky

žiadne obavy neposielame spam 😊